Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Zlodej si zo školy odniesol putovné poháre z detských súťaží, pri krádeži prichytili aj Tomáša
Webnoviny 10. september 2019 664
10.9.2019 (Webnoviny.sk) - Nezvyčajné veci zlákali zlodeja, ktorý sa vlámal do základnej školy s materskou školou vo Vyšnom Hrušove.
Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, páchateľ si odniesol dva putovné poháre, ktoré pochádzali z detských súťaží, a športové ocenenia. V zborovni si ešte pribalil ovocný nápoj. Krádežou a poškodením majetku spôsobil škodu 150 eur.
Pri krádeži v jednom z prešovských obchodov zase prichytili 27-ročného Tomáša. Mladý muž si do kabínky zobral tričko a košeľu a poškodil na nich zabezpečovacie zariadenie.
Tričko si obliekol a košeľu vložil do ruksaku. Na odchode ho však zastavila predavačka. Prešovčan už za krádež v predchádzajúcich 12 mesiacoch dostal pokutu, tentokrát ho už obvinenie neminulo. V prípade dokázania viny mu hrozia až dva roky za mrežami.
Viac k témam: krádež, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk - Zlodej si zo školy odniesol putovné poháre z detských súťaží, pri krádeži prichytili aj Tomáša © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru