Nedeľa, 14. december 2025
Mimoriadne správy
- Polícia pátra po páchateľovi, ktorý zabil dvoch ľudí na univerzite v USA – FOTO
- Desiatky tisíc Maďarov protestovali v Budapešti, žiadali odstúpenie Orbána pre prípady zneužívania detí – FOTO
- Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej
- Lukašenko prepustil viac ako 100 politických väzňov vrátane nositeľa Nobelovej ceny Alesa Biaľackého
- Dvaja ľudia v Saratove zahynuli pri ukrajinskom útoku dronmi, Rusi odpovedali Kinžalmi
Žena si chcela pri horskom priesmyku Príslop siahnuť na život, zachránil ju policajný pes Metro
BRATISLAVA/DOLNÝ KUBÍN 11. októbra (WebNoviny.sk) - Dolnokubínski policajti vďaka služobnému psovi vypátrali 40-ročnú ženu, ktorá si chcela siahnuť na život. Z domu odišla smerom k horskému priechodu Príslop. Do pátrania sa zapojil aj psovod so psom.
Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, pes Metro ju našiel ležať v bezvedomí v hustom krovinatom poraste. Psovod ju rýchlo uložil do stabilizovanej polohy a privolal záchranárov.
Policajné hliadky ju medzitým preniesli z neprístupného terénu a následne si ju prevzali do starostlivosti záchranári.
Viac k témam: Polícia SR, samovražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Žena si chcela pri horskom priesmyku Príslop siahnuť na život, zachránil ju policajný pes Metro © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Bugára prekvapil interný dokument Stano Maťašovskej, podľa neho by mala vec riešiť RTVSNasledujúci článok
Sankcie voči Rusku sú podľa Andreja Danka neúčinné a mali by sa zrušiť
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Huliakovo ministerstvo zvyšuje investície do cestovného ruchu, návštevnosť dobieha rekordy