Utorok, 17. marec 2026
Mimoriadne správy
- Zelenskyj: Jarná ofenzíva Rusov zlyhala, okupanti to skúšajú infiltráciou – FOTO
- Vo veku 96 rokov zomrel nemecký filozof Jürgen Habermas
- Trump kritizuje Zelenského, dohoda s ním je vraj ťažšia než s Putinom
- Syn zosadeného šáha sa hlási o slovo. Exilový korunný princ Rezá Pahlaví chce viesť Irán po páde režimu
- Orbán vs. Magyar. Maďarsko čaká veľká predvolebná konfrontácia, jej súčasťou sú aj obvinenia z cudzieho zasahovania
Zbierka školských pomôcok pomôže približne päťdesiatim deťom zo sociálne slabších rodín
BRATISLAVA 1. septembra (WebNoviny.sk) - Bratislavský Ružinov ukončil zbierku školských pomôcok pre deti zo sociálne znevýhodnených rodín. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa Ružinova Jana Pôbišová, školské potreby ako školské tašky, peračníky, zošity či pastelky dostane približne 50 detí zo sociálne slabších rodín a krízového centra v Ružinove.
Odporúčame:
Školy by podľa SaS mali riadiť manažéri, privítali by odvážnejšie kroky ministerstva školstva
Školské potreby vyzbierali firmy, fyzické osoby a komunity a deťom ich rozdelí Odbor sociálnych vecí miestneho úradu Bratislava - Ružinov v kooperácii s riaditeľmi ružinovských základných škôl.
Zbierka trvala od 1. augusta do 27. augusta a zorganizoval ju starosta Ružinova Dušan Pekár v spolupráci s Cultus Ružinov, Bratislavskou arcidiecéznou charitou a Saleziánskym strediskom Miletička.
Viac k témam: Cultus Ružinov, Dušan Pekár, sociálne rozdiely, zbierka
Zdroj: Webnoviny.sk - Zbierka školských pomôcok pomôže približne päťdesiatim deťom zo sociálne slabších rodín © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ako nestarnúť? Lekár Michael Greger odhaľuje vedecké tajomstvá dlhovekosti
Protesty na Kube eskalujú, demonštranti vyrabovali kanceláriu komunistickej strany
Orbán vs. Magyar. Maďarsko čaká veľká predvolebná konfrontácia, jej súčasťou sú aj obvinenia z cudzieho zasahovania