Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Iracký súd poslal na doživotie drogového bosa hľadaného aj austrálskymi úradmi
- Útočník z Berlína sa pred smrtiacim útokom prihlásil k Islamskému štátu
- Pellegrini navštívil v Pekingu aj technologické centrum, zaujali ho najmä roboty používané v zdravotníctve
- Rodiny cestujúcich z letu MH370 žiadajú pravdu, čínsky súd rieši ich odvolanie
- Indický minister žaluje spoločnosť Meta za údajnú očierňovaciu kampaň
Za ľudí a SaS informovali Čaputovú o potrebe zmien vo vláde, prezidentku prekvapila miera zhody
Webnoviny 3. marec 2021 512
3.3.2021 (Webnoviny.sk) - Predstavitelia vládnych strán Za ľudí a Sloboda a Solidarita (SaS) prezidentku Zuzanu Čaputovú v stredu informovali o tom, ako intenzívne vnímajú potrebu zmien a predstavili jej spôsoby, ako je možné ich dosiahnuť. Hlava štátu to médiám povedala po spoločnom stretnutí. Podotkla, že ona sama už dlhšie komunikuje potrebu zmeny štýlu vládnutia a sebareflexie vlády.
Prezidentku pozitívne prekvapila miera zhody medzi týmito dvomi koaličnými partnermi. Doplnila, že rokovania v koalícii budú pokračovať. „Veľmi si želám, aby takáto miera zhody o potrebných zmenách bola medzi všetkými štyrmi koaličnými partnermi,“ zdôraznila.
Viac k témam: Matovičova vláda (OĽaNO-Sme rodina-SaS-Za ľudí), rekonštrukcia vlády
Zdroj: Webnoviny.sk - Za ľudí a SaS informovali Čaputovú o potrebe zmien vo vláde, prezidentku prekvapila miera zhody © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Lesný požiar v Škótsku si vyžiadal evakuácie. Situácia zostáva kritická
Lesné požiare pustošia Francúzsko aj Španielsko, evakuovali už viac než 250-tisíc ľudí – FOTO
Pride v Berlíne poznačila krvavá tragédia, útok si vyžiadal jednu obeť a desiatky zasiahnutých – FOTO