Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Výsledky komunálnych volieb ukázali, že Slováci si želajú zmenu, konštatoval prezident Andrej Kiska
BRATISLAVA 11. novembra (WebNoviny.sk) – Výsledky komunálnych volieb ukázali, že Slováci si želajú zmenu. V reakcii na volebné výsledky to dnes vo vyhlásení konštatoval prezident Andrej Kiska. Ľudia podľa neho odmietli politiku štvavých kampaní, anonymov a osočovania.
Zároveň vyjadril potešenie, že do politiky vstupujú noví ľudia, ktorí kladú dôraz na riešenia a spoluprácu. „Voľby ukázali, ako si ľudia predstavujú slušné a poctivé Slovensko. Túžba zmeniť Slovensko na kultúrnu krajinu je obrovská,“ zdôraznil Kiska.
Vôľa zmeniť štýl politiky je podľa neho prísľubom aj do ďalších volieb, ktoré Slovensko čakajú. Na záver zablahoželal všetkým, ktorým ľudia prejavili dôveru.
Viac o téme Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Ako voliť a kto môže hlasovať
Volebná infolinka
Kandidáti
Výsledky
Zobraziť fotogalériu k článku:
Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Viac k témam: Andrej Kiska, komunálne voľby 2018 na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk - Výsledky komunálnych volieb ukázali, že Slováci si želajú zmenu, konštatoval prezident Andrej Kiska © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov