Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Vozidlo začalo po náraze horieť, tragickú dopravnú nehodu v Myjave neprežil 84-ročný vodič – FOTO
17.3.2025 (SITA.sk) - Na následky zranení po dopravnej nehode na ceste II/499 v meste Myjava zomrel v pondelok ráno 84-ročný vodič osobného motorového vozidla Hyundai. Podľa doterajších informácií polície išiel v smere od obce Vrbovce do okresného mesta. Z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde narazil do vozidla Volkswagen Transporter. Následne začalo vozidlo Hyundai horieť.
"Na mieste tragickej dopravnej nehody zasahovali všetky záchranné zložky. Napriek ich snahe 84 - ročný vodič pri prevoze do nemocnice zraneniam podľahol," informovala o tragickej dopravnej nehode hovorkyňa trenčianskej krajskej polície Petra Klenková. Ako ďalej dodala, nariadená bola súdnolekárska pitva, pri ktorej sa bude zisťovať aj prítomnosť alkoholu, prípadne iných návykových látok.
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Novom Meste nad Váhom začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Na miesto tragickej nehody bol privolaný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Okolnosti, miera zavinenia a príčina dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.
Viac k témam: Požiar auta, Tragická dopravná nehoda, Trenčianska krajská polícia
Zdroj: SITA.sk - Vozidlo začalo po náraze horieť, tragickú dopravnú nehodu v Myjave neprežil 84-ročný vodič – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov