Štvrtok, 22. október 2020
Oblačno  10,2 °C
Mimoriadne správy

Vodičovi sa bežná cestná kontrola nevyplatila, podozrivý spolujazdec mal pri sebe drogy

 Webnoviny  28. júl 2020  68
Vodičovi sa bežná cestná kontrola nevyplatila, podozrivý spolujazdec mal pri sebe drogy

28.7.2020 (Webnoviny.sk) - Podozrivú sušenú rastlinu objavili policajti v jednom z kontrolovaných vozidiel počas bežnej cestnej kontroly. Posádku Citroënu zastavila hliadka v Trenčianskej Teplej. Vodičovi skontrolovali doklady a vykonal dychovú skúšku na alkohol, ktorá bola negatívna. Podozrivo sa však správal jeho 17-ročný spolujazdec.

Ako informovala trenčianska krajská polícia, policajti zacítili závan marihuany, mladík im následne odovzdal vrecko so zelenou sušinou. Zaistený materiál putoval na expertízu. V prípade je začaté trestné stíhanie vo veci pre nedovolenú výrobu omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Viac k témam: drogy, marihuana
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodičovi sa bežná cestná kontrola nevyplatila, podozrivý spolujazdec mal pri sebe drogy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.