Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Vodička napadla policajtov a nadávala im, nemala ani aktuálny negatívny test na COVID-19
Webnoviny 19. február 2021 575
19.2.2021 (Webnoviny.sk) - Vodička v Bratislave napadla policajtov, navyše nemala aktuálny negatívny test na COVID-19. O prípade informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti. Vodička na Škode Rapid zaparkovala na Limbovej ulici oproti Národnému ústavu detských chorôb na mieste, kde platí zákaz zastavenia. „Policajti vyzvali vodičku, aby predložila doklady, tá však odporúčala policajtom riešiť vážnejšie prípady a odišla do nemocničného bufetu," uvádza polícia.
Policajti sa presunuli za vodičkou a opätovne ju vyzvali, aby predložila potrebné doklady a zároveň ju poučili, že ak nepreukáže svoju totožnosť, bude predvedená na policajné oddelenie. „Vodička začala policajtom nadávať, bola vulgárna a arogantná," uviedla polícia s tým, že keď sa policajti rozhodli ženu predviesť, začala ich udierať a kopať. Po predvedení na policajné oddelenie zistili, že má starý certifikát s negatívnym výsledkom na COVID-19.
Žena sa svojim konaním dopustila viacerých priestupkov. „Priestupok v doprave bude riešiť príslušný správny orgán. Podozrenie z priestupku podľa zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia bude odovzdané na prejednanie príslušnému regionálnemu úradu verejného zdravotníctva a neuposlúchnutie policajnej výzvy a priestupok na úseku verejného poriadku objasňuje Obvodné oddelenie Policajného zboru Bratislava Nové Mesto - západ," uzavrela polícia.
Viac k témam: COVID-19, útok na policajta, vulgarizmy
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodička napadla policajtov a nadávala im, nemala ani aktuálny negatívny test na COVID-19 © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
To dve pobláznené ženy dirigujú chod celej tejto vlády a krajiny? Pýta sa šéf smerákov Fico (video)Nasledujúci článok
Poslanec Petrák zo strany Smer-SD leží vo vážnom stave v nemocnici
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile