Nedeľa, 27. september 2020
Slnečno  11,3 °C
Mimoriadne správy

Vodič to na Forde prehnal, skončil so zlomenými rukami a ďalšími vážnymi zraneniami (foto)

 Webnoviny   6. február 2020  45
Vodič to na Forde prehnal, skončil so zlomenými rukami a ďalšími vážnymi zraneniami (foto)

6.2.2020 (Webnoviny.sk) - Vysoká rýchlosť sa podpísala pod dopravnú nehodu, ku ktorej došlo v stredu 5. februára v Hornej Súči. Podľa informácií krajskej polície si 29-ročný vodič pri nehode zlomil obe ruky a utrpel ďalšie vážne zranenia.

"Podľa doterajších zistení vodič z okresu Trenčín na vozidle Ford Focus pri prejazde ľavotočivou zákrutou neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky, v dôsledku čoho dostal s vozidlom šmyk. Následne prešiel cez protismernú časť vozovky do priekopy a svahovitý trávnatý porast, kde sa s vozidlom prevrátil na strechu a to narazilo do stromu. Po náraze ostalo vozidlo prevrátené na boku," uviedla k nehode polícia na sociálnej sieti.

Zranenia nedovolili vodičovi podrobiť sa dychovej skúške a preto mu odobrali krv na zistenie prítomnosti alkoholu.

"Na vozidle vznikla škoda asi 2 500 eur, dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania," dodala polícia s tým, že vodiča s vážnymi zraneniami previezli do trenčianskej nemocnice.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodič to na Forde prehnal, skončil so zlomenými rukami a ďalšími vážnymi zraneniami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.