Utorok, 20. október 2020
Slnečno  5,3 °C
Mimoriadne správy

Vodič na Toyote zrazil chodkyňu bez reflexných prvkov, žena na mieste zomrela (foto)

 Webnoviny  29. august 2020  54
Vodič na Toyote zrazil chodkyňu bez reflexných prvkov, žena na mieste zomrela (foto)

29.8.2020 (Webnoviny.sk) - Chodkyňa prišla o život pri nočnej dopravnej nehode v Košiciach. Ako informovala v tlačovej správe košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, v piatok krátko po 22:00 viedol 36-ročný vodič z okresu Košice - okolie osobné motorové vozidlo zn. Toyota po Buzinskej ulici smerom na Poľov, kde mu tesne pred koncom obce Košice - Šaca vošla do jazdnej dráhy 50-ročná Košičanka.

Chodkyňa prechádzala cez cestu mimo priechodu pre chodcov, pričom na oblečení nemala žiadny reflexný prvok. Chodkyňa pri dopravnej nehode utrpela vážne zranenia, ktorým na mieste podľahla. Alkohol u vodiča nezistili, či bola pod vplyvom alkoholu chodkyňa, budú zisťovať pri pitve.

Polícia miesto udalosti zadokumentovala aj za účasti znalca z odboru cestnej dopravy. Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Bližšie okolnosti tejto tragickej udalosti, ako aj presnú príčinu dopravnej nehody vyšetrujú.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodič na Toyote zrazil chodkyňu bez reflexných prvkov, žena na mieste zomrela (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.