Piatok, 28. august 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (27. august 2026): Reakcie na úmrtie Dolly Parton, útoky na Ukrajinu a obnova Hviezdoslavovho námestia
- „Šetrná šestka“ tlačí na výrazné zníženie budúceho rozpočtu Bruselu, na jej čele stojí Nemecko
- Výbuch auta v Petrohrade zabil človeka, obeťou je údajne dôstojník ruských vzdušných síl
- Rusko zaútočilo na Kyjev dronmi, útoky hlásili aj z ďalších oblastí
- Rusko čoraz viac využíva „agentov na jedno použitie“, uvádza sa v správe českej BIS
Vodič Fiata zišiel z cesty a narazil do stromu, nafúkal takmer tri promile
Webnoviny 15. október 2019 752
15.10.2019 (Webnoviny.sk) - Alkohol asistoval pri nehode, ktorá sa stala ešte v nedeľu podvečer vo Svite. Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, 28-ročný vodič vodič Fiata Bravo zišiel z cesty a narazil do stromu.
Z miesta odišiel, policajná hliadka ho v krátkom čase vypátrala. Pri dychovej skúške mu namerali takmer tri promile. Sviťana obvinili z ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodič Fiata zišiel z cesty a narazil do stromu, nafúkal takmer tri promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
USA hrozia Iránu „ekonomickým udusením“, nové sankcie majú tamojší režim úplne zničiť
Popravy protivládnych demonštrantov v Iráne sa musia zastaviť, vyhlásil Trump
Bývalú zástupkyňu šéfa kancelárie ukrajinského prezidenta vzali do väzby