Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
- Maďarsko sa bude snažiť diverzifikovať dodávky energie. Magyar chce tiež expanziu V4
- Francúzske úrady prepustili z väzby kapitána tankera z ruskej „tieňovej flotily“
- Ruské útoky proti Ukrajine zabili počas uplynulého dňa 16 civilistov, ďalších 86 utrpelo zranenia
Vo Vrakuni zrazil vlak 58-ročného muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom
Webnoviny 28. september 2024 591
28.9.2024 (SITA.sk) - V bratislavskej Vrakuni sa v sobotu ráno stala tragická udalosť. Vlak zrazil 58-ročného muža, ktorý zraneniam na mieste podľahol.
Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. Ako priblížil, železničnú políciu v ranných hodinách privolali na Rázstočnú ulicu, kde v blízkosti bývalej železničnej zastávky zrazil vlak človeka.
„Podľa doterajších informácií počas prechádzania vlaku týmto úsekom, z bezprostrednej blízkosti vošla osoba do dráhy vlaku. Rušňovodič už zrážke zabrániť vzhľadom na krátku vzdialenosť nedokázal," informovala polícia s tým, že muž utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.
Polícia sa aktuálne zaoberá vyšetrovaním ďalších okolností tragickej nehody a začali trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.
Viac k témam: Bratislava-Vrakuňa, bratislavská polícia, bratislavský policajný hovorca, Tragická nehoda, Zrážka s vlakom
Zdroj: SITA.sk - Vo Vrakuni zrazil vlak 58-ročného muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA