Streda, 3. jún 2020
Slnečno  19,4 °C
Mimoriadne správy

Video: Polícia objasňuje zneužitie platobnej karty, pátra po mužoch z kamerových záznamov

 Webnoviny  15. apríl 2019  44
Video: Polícia objasňuje zneužitie platobnej karty, pátra po mužoch z kamerových záznamov

BRATISLAVA 15. apríla (WebNoviny.sk) - Policajti objasňujú prípad zneužitej platobnej karty. Neznámy páchateľ v obchodnom centre na Einsteinovej ulici v bratislavskej Petržalke použil platobnú kartu, ktorú pravdepodobne našiel, a bezkontaktne ňou zaplatil za kúpený tovar.

Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v súvislosti s objasňovaním tohto činu pátra polícia po dvoch mužoch z kamerových záznamov, ktorí by mohli pomôcť k objasneniu uvedeného skutku.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri ich vypátraní, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovom profile polície.Viac k témam: polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Polícia objasňuje zneužitie platobnej karty, pátra po mužoch z kamerových záznamov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.