Piatok, 6. december 2019
Jasno  -2,9 °C
Mimoriadne správy

Video: Daniel usmrtil 59-ročného strýka, obvinenie padlo aj v prípade vraždy v Michalovciach

 Webnoviny  30. júl 2019  33
Video: Daniel usmrtil 59-ročného strýka, obvinenie padlo aj v prípade vraždy v Michalovciach

30.7.2019 (Webnoviny.sk) - V prípade dvoch vrážd, ktoré sa v nedeľu stali v Košickom kraji, už padli obvinenia. V nedeľu krátko po polnoci 44-ročná žena v jednom z michalovských bytov bodla do hrudníka svojho manžela, 45-ročného Petra. Muž krátko po 04:00 zomrel v nemocnici.

V michalovskom byte mala vraždiť Zuzana


Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, vyšetrovateľ po vykonaní potrebných procesných úkonov, na základe výsledkov pitvy a po dôkladnom vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov obvinil 44-ročnú Zuzanu z Michaloviec z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Obvinená žena je v policajnej cele, vyšetrovateľ spracoval aj podnet na jej vzatie do väzby.

Daniel usmrtil 59-ročného strýka


Z toho istého zločinu je obvinený aj 34-ročný Daniel z okresu Trebišov. Muž podľa doterajšieho vyšetrovania v nedeľu pár minút pred 13:00 na pozemku rodinného domu v obci Kysta v Trebišovskom okrese mnohopočetnými sečnými ranami usmrtil 59-ročného strýka.

Napadnutý muž zomrel na mieste. Aj v tomto prípade je obvinený v cele, kde čaká na rozhodnutie o väzobnom stíhaní. Obom obvineným v prípade dokázania viny hrozí trest na dvadsať až 25 rokov, alebo trest odňatia slobody na doživotie.Viac k témam: obvinenie, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Daniel usmrtil 59-ročného strýka, obvinenie padlo aj v prípade vraždy v Michalovciach © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.