Streda, 10. jún 2026
Mimoriadne správy
- Študent tri roky zbieral fľaše a plechovky. Do obchodu ich priniesol viac ako 7 000, peniaze venuje na charitu
- Trump pohrozil Iránu, že za zdržovanie mierových rokovaní bude musieť zaplatiť
- Muž po útoku nožom prišiel o oko. Belfast následne zachvátili protiimigračné nepokoje – VIDEO
- Európska chemická agentúra odporučila označiť TFA za látku toxickú pre reprodukciu
- Zelenskyj potvrdil, že ukrajinské rakety FP-5 Flamingo zasiahli v Rusku vojenské priemyselné zariadenie
Viackrát trestaný Jozef prenasledoval bývalú priateľku
Webnoviny 5. máj 2017 597
BRATISLAVA 5. mája (WebNoviny.sk) - Policajti obvinili z prečinu nebezpečného prenasledovania 42-ročného Jozefa z okresu Myjava.
Odporúčame:
Andrej udrel družku po tvári a vyhrážal sa jej, že ju vyhodí z balkóna
Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, Jozef od 19. apríla do 3. mája neprestajne telefonoval svojej bývalej priateľke (27). Tá si jeho telefónne číslo zablokovala, ale Jozef jej začal volať z iného čísla. "Opakovane ho žiadala, aby prestal, že si nepraje, aby ju kontaktoval. Jozef však túto žiadosť nerešpektoval a pokračoval v neustálom telefonovaní, a to až 200-krát denne," uviedla Antalová.
Okrem telefonického kontaktu ženu podľa polície vyhľadával pred prácou a aj doma. "Neustále ju sledoval a vyhľadával jej blízkosť. U mladej ženy konanie jej bývalého, šesťkrát súdne trestaného priateľa zhoršilo kvalitu života, pretože ju neustále kontaktoval proti jej vôli," povedala Antalová s tým, že policajti spracovali podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Za tento skutok obvinenému hrozí trest až jeden rok väzenia.
Viac k témam: krimi
Zdroj: Webnoviny.sk - Viackrát trestaný Jozef prenasledoval bývalú priateľku © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Marek urážal na internete židovský národ, hrozia mu až tri roky väzenia
Chýbajúci zub vyriešia pevné mostíky na zuby
Zelenskyj potvrdil návštevu Abramoviča v Kyjeve. Putinovi cez neho odkázal, že Ukrajina sa nevzdá Donbasu
Prvé zamestnanie býva sklamaním pre obe strany. Firmy aj absolventi často narážajú na realitu