Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Valášek nebude hlasovať s korupčnou a fašistickou opozíciou za odvolanie Hegera
21.9.2021 (Webnoviny.sk) - Nezaradený poslanec Národnej rady SR (NR SR) a člen hnutia Progresívne Slovensko (PS) Tomáš Valášek nevystaví vládnej koalícii bianko šek.
Ako povedal na utorkovej tlačovej konferencii pred budovou parlamentu, nebude ani hlasovať s „korupčnou a fašistickou opozíciou" za odvolanie Eduarda Hegera (OĽaNO) z funkcie predsedu vlády, čiže za pád súčasnej vlády. Dobré zákony od koalície podporí, zlé nie. Valášek dodal, že za hnutie PS bude do parlamentu predkladať vlastné „kvalitné" zákony.
Predsedníčka PS Irena Bihariová na tlačovej konferencii priblížila, že aktuálna situácia vo vláde by sa nevyriešila ani odchodom Borisa Kollára (Sme rodina) z koalície. „Táto vláda nás stihla sklamať, demotivovať a to nielen tým, ako je neodborná, ale aj tým, akú neúctu vykazuje k právnemu štátu, o čom svedčí aktuálna situácia v bezpečnostných zboroch," doplnila.
Viac k témam: predseda strany Progresívne Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk - Valášek nebude hlasovať s korupčnou a fašistickou opozíciou za odvolanie Hegera © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Dušan Kováčik má na krku ďalšiu obžalobu, pre úplatok od Pána X
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO