Streda, 21. február 2024
Zamračené  3,5 °C
Mimoriadne správy

V základnej škole v Čachticiach našli drogy, policajti zadržali len 14-ročné dievča

 Webnoviny   7. február 2024  93  
V základnej škole v Čachticiach našli drogy, policajti zadržali len 14-ročné dievča

7.2.2024 (SITA.sk) - Novomestská polícia zasahovala v priestoroch Základnej školy v Čachticiach (okres Nové Mesto nad Váhom) po tom, čo sa v šatni našlo vrecko s obsahom zelenej sušenej rastliny. Ako bližšie špecifikovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, vrecko bolo nájdené v topánke jednej zo žiačok.

„Na mieste bolo v zmysle zákona zadržané 14-ročné dievča, ktoré bolo po vykonaní potrebných procesných úkonov prepustené na slobodu," uviedla polícia.

Tá začala trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. „Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné nateraz k tomuto prípadu poskytnúť bližšie informácie," dodala polícia.

Viac k témam: Drogy, Základná škola
Zdroj: SITA.sk - V základnej škole v Čachticiach našli drogy, policajti zadržali len 14-ročné dievča © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.