Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
V Trnave počas januára zomrelo dvojnásobne viac ľudí ako v predchádzajúcich rokoch
7.2.2021 (Webnoviny.sk) - V Trnave v januári tohto roku zomrelo 221 ľudí, je to dvojnásobne viac, ako v predchádzajúcich rokoch. Rok predtým zomrelo v januári 90 ľudí a v januári 2019 to bolo 109 ľudí. Zvýšený počet úmrtí zaznamenali v Trnave už v decembri minulého roku, vtedy zomrelo 157 ľudí, čo je výrazne viac oproti predchádzajúcim rokom. Údaje pochádzajú z matričného úradu mesta.
Mesto Trnava si pre vysoký počet pohrebov začalo pre svoje cintorínske služby objednávať kopanie hrobov bagrom, najnovšie vedenie radnice rozhodlo o nákupe vlastného minibagra.
Viac o téme: Koronavírus
Už dávnejšie je na cintoríne na Kamennej ceste aj mobilný chladiaci príves pre telá zosnulých. Trnavský kraj patrí momentálne v počte ochorení COVID-19 k najhorším na Slovensku.
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - V Trnave počas januára zomrelo dvojnásobne viac ľudí ako v predchádzajúcich rokoch © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení Utorok, 17:25
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka Utorok, 20:16 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk