Sobota, 26. september 2020
Oblačno  8,2 °C
Mimoriadne správy

V Trenčianskom kraji sa rozšíril koronavírus, župa hromadne testuje svojich zamestnancov

 Webnoviny  21. august 2020  38
V Trenčianskom kraji sa rozšíril koronavírus, župa hromadne testuje svojich zamestnancov

21.8.2020 (Webnoviny.sk) - Z dôvodu zhoršenej epidemiologickej situácie súvisiacej so šírením ochorenia COVID-19 v niektorých okresoch Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) začal Úrad TSK testovať zamestnancov župného úradu. Informovala o tom Lenka Kukučková z tlačového oddelenia Úradu TSK.

Viac o téme: Koronavírus


S testovaním formou rýchlotestov župa začala 20. augusta. "Počas prvého dňa boli pretestované štyri pätiny všetkých zamestnancov úradu, zvyšná pätina podstúpi testovanie z dôvodu neprítomnosti na pracovisku v prvý deň budúceho týždňa," uviedla Kukučková.

Ako ďalej dodala, fungovanie úradu bude do 24. augusta obmedzené. Občanom bude v prípade potreby k dispozícii podateľňa a klientské centrum v štandardných otváracích hodinách.

Viac k témam: Koronavírus, testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - V Trenčianskom kraji sa rozšíril koronavírus, župa hromadne testuje svojich zamestnancov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.