Nedeľa, 13. apríl 2025

Mimoriadne správy
V rieke Slaná sa utopilo 13-ročné dievča, leteckým záchranárom sa ju oživiť nepodarilo

BRATISLAVA 20. augusta (WebNoviny.sk) - V rieke Slaná sa v pondelok utopilo 13-ročné dievča.
Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa leteckých záchranárov Zuzana Hopjaková, v pondelok podvečer dostali leteckí záchranári žiadosť o pomoc pre 13-ročné dieťa, ktoré sa topilo v rieke Slaná v obci Včelince v okrese Rimavská Sobota.
Záchranársky vrtuľník pristál hneď vedľa miesta nešťastia. Pozemní aj leteckí záchranári začali u dievčaťa okamžitú resuscitáciu, oživiť sa ho však nepodarilo. Posádka sa vrátila späť na základňu bez pacientky.
Viac k témam: tragická nehoda, utopenie
Zdroj: Webnoviny.sk - V rieke Slaná sa utopilo 13-ročné dievča, leteckým záchranárom sa ju oživiť nepodarilo © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články


Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Obce na strednom Slovensku budú bez elektriny, Stredoslovenská distribučná naplánovala odstávkuNasledujúci článok
Najvýznamnejšie udalosti Pražskej jari a invázie do ČSSR