Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
23.7.2025 (SITA.sk) - V prípade výtržnosti pri Veľkom Draždiaku v Petržalke obvinili tri osoby. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, poverený policajt vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva 31-ročnej Olesii L., 31-ročnému Yoszpovi L. a 39-ročnému Mykhailovi Ch., občanom Ukrajiny. Obvinenie súvisí s incidentom, ktorý sa odohral 20. júla v priestoroch bufetu v areáli prírodného kúpaliska.
Po verbálnom konflikte medzi štyrmi osobami dvaja obvinení fyzicky napadli 31-ročného muža údermi päsťami do tváre. Po príchode hliadky Pohotovostnej motorizovanej jednotky policajti za využitia donucovacích prostriedkov a služobných pút zadržali oboch mužov, ktorých následne eskortovali na policajné oddelenie.
Zadržali aj 31-ročnú ženu, ktorá sa poškodenému po príchode policajtov vyhrážala fyzickou likvidáciou a zároveň fyzicky napadla ďalšiu ženu.
Viac k témam: Obvinenie, policajný hovorca, Trestný čin
Zdroj: SITA.sk - V prípade bitky na Draždiaku obvinili troch občanov Ukrajiny – VIDEO © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Zrážku s autom v Boleráze neprežil 50 ročný motorkár – FOTO
Prečo je monitorovanie serverov kľúčové pre modernú správu IT infraštruktúry
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci