Utorok, 30. jún 2026
Mimoriadne správy
- Malé firmy čelia rastúcim problémom pod tlakom vojnových výdavkov
- Rusko hlási zostrelenie 419 ukrajinských dronov počas jednej noci
- „Z jedenástich sme prežili len dvaja.“ Počet obetí vo Venezuele stúpol na 1 700
- Top foto dňa (29. jún 2026): Tankovanie, hinduistické rituály, streľba a podpora Zuzany Aufrichtovej
- Českí hasiči uviazli v Karibiku, do Venezuely ich prepraví slovenský vládny špeciál
V obci Kováčová narazilo do stromu nákladné auto, vodič ostal zakliesnený v kabíne – FOTO
Webnoviny 6. máj 2026 120
6.5.2026 (SITA.sk) - „Na mieste prebiehajú záchranné práce,” dodali hasiči.
Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode nákladného auta v katastri obce Kováčová (okres Rožňava). Informuje o tom Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Košiciach na sociálnej sieti. Spresnilo, že nákladné auto narazilo do stromu, pričom vodič ostal zranený a zakliesnený v kabíne. „Na mieste prebiehajú záchranné práce,” dodali hasiči.
Viac k témam: Dopravná nehoda, Hasiči
Zdroj: SITA.sk - V obci Kováčová narazilo do stromu nákladné auto, vodič ostal zakliesnený v kabíne – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vratko Rohoň z Iné Kafe: Dnešné mladé kapely majú všetko, ale chýba im hlad a vytrvalosť – ROZHOVOR
Kanada už nie je len hokejová krajina. A futbal už nie je soccer, ale futbal – VIDEO
Nikotín nie je cigareta. Expert z tabakového priemyslu o tom, prečo Slovensko verí viac mýtom než vede – ROZHOVOR