Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
V koľajisku električiek v Dúbravke ležala zranená žena, pomohli jej policajti z kriminálky (foto)
Webnoviny 11. február 2024 484
11.2.2024 (SITA.sk) - Policajti odboru kriminálnej polície v Bratislave IV pomohli zranenej žene, ktorá ležala v koľajisku električiek neďaleko zastávky MHD Švantnerova v bratislavskej Dúbravke. Ihneď ju preniesli z koľajiska na bezpečné miesto, tam ju ošetrili a dali do stabilizovanej polohy.
Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, až do príchodu rýchlej zdravotnej služby postupovali podľa pokynov operátorky na linke 155, nakoľko zranená žena stratila vedomie. Po chvíli začala s policajtmi opäť komunikovať. Po príchode zdravotníkov na miesto si zranenú ženu prevzali do svojej starostlivosti.
Viac k témam: Zranená žena
Zdroj: SITA.sk - V koľajisku električiek v Dúbravke ležala zranená žena, pomohli jej policajti z kriminálky (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Pripravovanú obnovu obecného úradu v Selciach komplikujú lastovičky
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile