Štvrtok, 24. september 2020
Oblačno  17,4 °C
Mimoriadne správy

V jazere Štrkovka nahlásili osobné auto, na mieste zasahovali hasiči aj potápači

 Webnoviny  27. jún 2020  45
V jazere Štrkovka nahlásili osobné auto, na mieste zasahovali hasiči aj potápači

27.6.2020 (Webnoviny.sk) - Šiesti hasiči s dvomi kusmi hasičskej techniky vyťahujú v obci Ivanka pri Dunaji z vody osobné motorové vozidlo. Agentúru SITA o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave.

„Dnes bol krátko po jedenástej hodine nahlásený osobný automobil v jazere Štrkovka na Hviezdoslavovej ulici v obci Ivanka pri Dunaji. Po príjazde hasičov bolo prieskumom zistené, že ide o osobné motorové vozidlo, ktoré sa nachádza o vode v hĺbke asi štyri metre vo vzdialenosti viac ako 15 metrov od brehu. Hasiči spolu s potápačmi vykonávajú na mieste prieskum a pripravujú sa vytiahnuť vozidlo z vody," priblížilo krajské riaditeľstvo.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - V jazere Štrkovka nahlásili osobné auto, na mieste zasahovali hasiči aj potápači © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.