Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
V električke sa strhla bitka pre respirátor, agresívny muž udieral druhého cestujúceho päsťami
Webnoviny 4. apríl 2022 608
4.4.2022 (Webnoviny.sk) - Muž v bratislavskej električke nemal nasadený respirátor, na upozornenie reagoval bitkou. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, incident sa odohral v sobotu 2. apríla popoludní.
Verbálny konflikt prerástol do bitky
„Počas cestovania v električke prišlo najprv k verbálnemu incidentu medzi dvoma cestujúcimi – mužom a ženou," uviedla hovorkyňa. Ako dodala, žena neznámeho muža upozornila, aby si nasadil respirátor.
Verbálny konflikt následne prerástol do fyzického konfliktu, počas ktorého muž zaútočil aj na ďalšieho cestujúceho.
Muž utrpel viaceré zranenia
Agresívny muž udieral cestujúceho päsťami do tváre, pričom poškodený utrpel viaceré poranenia. Následne ďalší cestujúci páchateľa strhol na zem a zabránil mu v ďalšom konaní.
Privolaná policajná hliadka muža zadržala a eskortovala na oddelenie. Zraneného cestujúceho previezla rýchla zdravotná služba do nemocnice.
Viac k témam: Napadnutie, Respirátor, Útok
Zdroj: Webnoviny.sk - V električke sa strhla bitka pre respirátor, agresívny muž udieral druhého cestujúceho päsťami © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
VI Group začína s predajom Verdeny
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete