Nedeľa, 1. február 2026
Mimoriadne správy
- Prvá návšteva slovenského predstaviteľa v Andorre. Marek Eštok hovoril o daniach, EÚ aj Ukrajine – FOTO
- Šimkovičová rokovala v Prahe s českým ministrom kultúry, hovorili o spoločných projektoch
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
22.1.2025 (SITA.sk) - V Dunaji našli telo ženy, udalosť vyšetrujú. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, oznámenie o náleze tela ženského pohlavia prijali dnes o 10:29.
"Na miesto boli vyslaní policajti štvrtého bratislavského okresu, ktorí momentálne vykonávajú potrebné úkony," uviedla polícia s tým, že presné príčiny a okolnosti smrti ženy určí zdravotno - bezpečnostná pitva. Udalosť je v štádiu vyšetrovania, bližšie informácie poskytnú, keď to procesná situácia umožní.
Viac k témam: Bratislava, bratislavská krajská polícia, Dunaj, Mŕtvola, Utopenie
Zdroj: SITA.sk - V Dunaji našli telo ženy, polícia udalosť vyšetruje – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Agatha Christie v špionážnej forme. Skvelá Záhada siedmich ciferníkov
Ekonomická nálada na Slovensku sa zhoršuje, analytik upozorňuje na rastúcu opatrnosť domácností
Nemecká vláda prichádza s tvrdým zásahom proti vapingu, Slovensko sa na zákone nevie dohodnúť