Nedeľa, 17. november 2019
Slnečno  9,5 °C
Mimoriadne správy

V bratislavskom jazere Kuchajda sa utopil 60-ročný muž, prípadom sa zaoberá polícia

 Webnoviny  10. august 2019  34
V bratislavskom jazere Kuchajda sa utopil 60-ročný muž, prípadom sa zaoberá polícia

10.8.2019 (Webnoviny.sk) - V jazere Kuchajda sa v sobotu utopil 60-ročný muž.

Ako píše polícia Bratislavského kraja na svojej facebookovej stránke, v sobotu krátko po 15:30 prijali na linke 158 oznámenie o topiacom sa mužovi, ktorý sa stratil pod vodnou hladinou jazera Kuchajda.

„Na miesto boli bezodkladne vyslané hliadky Policajného zboru s cieľom preverenia tohto oznámenia. V čase krátko po 16:30 bolo príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru na breh jazera vytiahnuté telo 60-ročného muža, ktoré už nejavilo známky života,“ informujú na facebooku policajti.

Privolaný obhliadajúci lekár na mieste konštatoval úmrtie a zároveň nariadil vykonanie pitvy. Prípadom sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Bratislava III.

Viac k témam: Kuchajda, utopenie
Zdroj: Webnoviny.sk - V bratislavskom jazere Kuchajda sa utopil 60-ročný muž, prípadom sa zaoberá polícia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.