Streda, 23. október 2019
Jasno  12,1 °C
Mimoriadne správy

Ubytovanie v chatách na Liptove, ktoré sa vám určite zapáči

 Seocentrum  17. február 2019  267
Ubytovanie v chatách na Liptove, ktoré sa vám určite zapáči

Každý z nás túži vypadnúť zo stereotypu a oddýchnuť si niekde ďaleko od všetkých starostí a povinností. Ak práve teraz hľadáte miesto na oddych ďaleko od rušných veľkomiest, vyskúšajte Liptov. Tento región je krásny za každého ročného obdobia a momentálne teraz v zime sem prichádzajú lyžiari z celého Slovenska. Práve v tomto regióne sa totiž nachádza významné lyžiarske stredisko Jasná v Nízkych Tatrách.


Okrem klasických ubytovacích zariadení tu nájdete aj tradičné drevenice typické pre tento región. Každý z vás si má možnosť prenajať si jednu drevenicu pre seba a svoju rodinu na dobu, akú len budete chcieť.


Trošku iné ubytovanie


Ak preferujete súkromie a preplnené hotely vám príliš nevoňajú, ubytovanie kúsok od Liptovskej Mary v tradičných dreveniciach vám bude vyhovovať. Neočakávajte žiadne zatuchliny. Čakajte moderne zariadenú drevenicu zariadenú v rustikálnom štýle. Luxusné chaty na Liptove sú drevenice v pravom slova zmysle. Po vstupe do interiéru na vás „vyskočí“ mohutný kozub. Smerom hore si máte možnosť všimnúť parádne trámové stropy, ktoré dodávajú tu pravú vidiecku atmosféru. Navyše ak máte v rodine alergika, konštrukcia z masívneho dreva vytvorí pre alergika dobré a hlavne zdravé prostredie. Určite mu bude vyhovovať práve takéto bývanie ako bývanie v klimatizovanej hotelovej izbe.


Vlastný vchod a možnosť ugrilovať si na vlastnej terase


Ak milujete vidiek a chcete si oddýchnuť na Liptove, odporúčame vám rezerváciu takéhoto parádneho ubytovania. Drevenicu budete mať len pre seba a okrem vlastného vchodu, kde vás nebude nikto rušiť narozdiel od hotelov, máte aj vlastné terasové priestory, na ktorých si počas teplejšieho ročného obdobia môžete pokojne aj ugrilovať. Gril si nemusíte nosiť z domu. Majitelia týchto dreveníc vám dajú jeden do prenájmu!


Na týchto terasových priestoroch nájdete vkusný záhradný nábytok a dokonca záhradku s pieskoviskom. Za veľký drevený záhradný stôl ozdobený krásnym obrusom sa vás zmestí naozaj dosť. Niet nad ten pocit, keď si budete môcť spraviť chutný obed na terase a zároveň sa budete môcť kochať výhľadom na Tatry a Liptovskú Maru!


Ďalšie bonusy


Takéto chaty vám okrem krásneho exteriéru poskytnú aj prekrásny interiér. Ako sme už spomínali, dominujú krásne trámové stropy a veľké kozuby. Na prízemí nájdete veľkú jedálenskú časť s kuchyňou a v prípade potreby si môžete zapožičať aj kávovar.


Na oknách dominujú luxusné závesy, ktoré podčiarkujú atmosféru interiéru. Na poschodí nájdete tri izby – dve dvojlôžkové (v prípade potreby aj možnosť využitia prístelky) a jednu izbu s veľkou manželskou posteľou. 


Pred drevenicami máte možnosť využiť zdarma parkovanie na dve osobné autá.