Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Trojica páchateľov okradla a surovo dobila 39-ročného muža, ohrozovali ho nožom aj pištoľou
Webnoviny 29. január 2021 599
29.1.2021 (Webnoviny.sk) - Vo vyšetrovacej väzbe skončila trojica páchateľov, ktorí začiatkom januára v Senici prepadli 39-ročného muža. Trojlístok ho zbil, okradol a vyhrážali sa mu smrťou. Ako informovala trnavská krajská polícia, jeden z mužov mal zbraň a ďalší nôž. Muža dobili a dokopali.
Na hlavu mu mierili zbraňou a žiadali peniaze. Následne ho prehľadali a zobrali mu 480 eur. Nútili ho, aby im priniesol ďalšie peniaze. Keď však zistili, že už viac nemá, vyhrážali sa mu zabitím a podpálením domu. Kriminalisti do 24 hodín po čine zadržali prvých dvoch podozrivých vo veku 29 a 34 rokov.
V uplynulých dňoch chytili aj posledného hľadaného - 32-ročného Seničana. Všetkých troch obvinili zo zločinu lúpeže. Sudca ich poslal do vyšetrovacej väzby, hrozí im trest na sedem až 12 rokov.
Viac k témam: bitka, útok, vyhrážanie zabitím
Zdroj: Webnoviny.sk - Trojica páchateľov okradla a surovo dobila 39-ročného muža, ohrozovali ho nožom aj pištoľou © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ženu odmietli obslúžiť bez rúška, hygienici jej dali pokutu za jeho nenosenie
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete