Utorok, 29. september 2020
Oblačno  8,5 °C
Mimoriadne správy

Trnavský drogový díler skončil v rukách polície, hrozí mu až 15 rokov väzenia (video)

 Webnoviny  26. jún 2020  47
Trnavský drogový díler skončil v rukách polície, hrozí mu až 15 rokov väzenia (video)

26.6.2020 (Webnoviny.sk) - V rukách polície skončil ďalší drogový díler. Kriminalisti ho zadržali v Trnave. Trnavčan pervitín nakupoval hlavne v Seredi a predával ho v Trnavskom okrese. Ako informovala trnavská krajská polícia, túto „obchodnú činnosť“ vykonával pravidelne a pervitínom zásoboval vybudovanú klientsku sieť.

Počas zákroku polícia v aute našla niekoľko desiatok dávok metamfetamínu. Pri následnej domovej prehliadke v rodinnom dome v Trnave zaistili stopy súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.

Vyšetrovateľ 36-ročného muža obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na 10 až 15 rokov.Viac k témam: pašovanie drog, pervitín
Zdroj: Webnoviny.sk - Trnavský drogový díler skončil v rukách polície, hrozí mu až 15 rokov väzenia (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.