Pondelok, 27. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
Trenčianka sadla za volant opitá, pri policajnej kontrole nafúkala viac ako promile
Webnoviny 7. január 2020 364
7.1.2020 (Webnoviny.sk) - Opitú ženu za volantom chytili policajti v Trenčíne. Hliadka 38-ročnú vodičku na Citroëne zastavila na Ulici Kniežaťa Pribinu. Ako informovala trenčianska krajská polícia, pri dychovej skúške na alkohol jej namerali 1,67 promile. Trenčianku obvinili z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky.
Viac k témam: alkohol za volantom
Zdroj: Webnoviny.sk - Trenčianka sadla za volant opitá, pri policajnej kontrole nafúkala viac ako promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Rytmus ide do temnoty, uzatvára seriál Bandita a vydáva soundtrackové EP Čerto – VIDEO, FOTO
Na pracovnom trhu pribúda cudzincov, ich integrácia však zaostáva a úskalia má aj nábor pracovníkov
Slovenské podniky čelia tlaku cien aj neistoty, známe mená padajú a v konkurze skončil aj známy e-shop