Pondelok, 19. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Tragický nález v Bratislave. V jazere Draždiak našli telo muža, okolnosti smrti sú predmetom vyšetrovania
10.8.2025 (SITA.sk) - V jazere Draždiak v bratislavskej mestskej časti Petržalka našli telo 71-ročného muža bez známok života. Objasňovaním presných príčin ako aj okolností tohto prípadu sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V.
„Dnes krátko po 12.45 hod. boli policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vyslaní na základe oznámenia na linke 158 k jazeru Draždiak, kde malo byť nájdené telo muža bez známok života. Policajti na mieste hodnovernosť oznámenia potvrdili,“ informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru Michal Szeiff.
Viac k témam: Draždiak, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, jazero Draždiak
Zdroj: SITA.sk - Tragický nález v Bratislave. V jazere Draždiak našli telo muža, okolnosti smrti sú predmetom vyšetrovania © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO