Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
Tragická dopravná nehoda v Poprade si vyžiadala život muža, nemal na sebe reflexné prvky
17.8.2022 (Webnoviny.sk) - Dopravná nehoda v Poprade si v utorok necelú hodinu pred polnocou vyžiadala život chodca, 48-ročného Popradčana. Stalo sa tak na štátnej ceste I/66, konkrétne Hlavnej ulici v mestskej časti Matejovce. Ako v stredu informovala hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Ligdayová, 59-ročný vodič osobného auta z doposiaľ nezistených príčin na priechode pre chodcov zachytil miestneho muža.
Chodec podľa hovorkyne nemal na sebe viditeľne umiestnené reflexné prvky. Pri dopravnej nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým podľahol. Kežmarčana polícia na mieste podrobila dychovej skúške, jej výsledok bol negatívny. Vec prevzal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade, ktorý vedie trestné vo veci trestného činu usmrtenia.
Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, Úmrtie, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: Webnoviny.sk - Tragická dopravná nehoda v Poprade si vyžiadala život muža, nemal na sebe reflexné prvky © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk