Nedeľa, 27. september 2020
Väčšinou jasno  8,9 °C
Mimoriadne správy

Tínedžer nezvládol predbiehanie, dostal šmyk a s autom skončil v priekope na streche (foto)

 Webnoviny  17. jún 2020  39
Tínedžer nezvládol predbiehanie, dostal šmyk a s autom skončil v priekope na streche (foto)

17.6.2020 (Webnoviny.sk) - Policajt v čase osobného voľna pomáhal pri nehode, ktorá sa stala medzi mestami Kúty a Gbely. Ako informovala trnavská krajská polícia, 19-ročný vodič zo Sekúl na rovnom úseku cesty predbiehal iného vozidlo.

Po zaradení do pruhu však nezvládol riadenie, dostal šmyk a skončil v priekope na streche. Keď policajt z odboru dopravnej ochrany z Úradu pre ochranu ústavných činiteľov videl auto letieť vo vzduchu a následne sa prevrátiť, utekal na pomoc zraneným.

Vodičovi, ktorý sa po náraze nachádzal už mimo vozidla, poskytol predlekársku pomoc a kontaktoval tiesňové linky. Ako uviedla polícia, pomocnú ruku podal aj muž, ktorý do príchodu polície usmerňoval dopravu a pomôcť chcel v čase voľna aj hasič, ktorý sa pri nehode pristavil. Zraneného vodiča previezli záchranári do nemocnice.

Viac k témam: dopravná nehoda, vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Tínedžer nezvládol predbiehanie, dostal šmyk a s autom skončil v priekope na streche (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.