Piatok, 24. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Tínedžer nerešpektoval značku a po zrážke auto odhodilo do semafora, jeho spolujazdec nehodu neprežil (foto)
Webnoviny 7. august 2020 603
7.8.2020 (Webnoviny.sk) - Život 41-ročného muža si vyžiadala nehoda, ktorá sa stala vo štvrtok popoludní vo Zvolene.
Osemnásťročný vodič z Banskej Štiavnice zrejme nerešpektoval značku "Stoj, daj prednosť v jazde!” a vošiel do križovatky do jazdnej dráhy prichádzajúcemu vozidlu.
Ako informovala banskobystrická krajská polícia, po zrážke vozidlo mladého vodiča odhodilo do semafora, ktorý sa zlomil a spadol.
Mladík a 38-ročná spolujazdkyňa utrpeli ťažké zranenia, ktoré si vyžiadali ich okamžitý transport do nemocnice, 41-ročný spolujazdec zomrel na mieste. Vodič druhého vozidla sa nezranil, alkohol mu nezistili. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje.
Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Tínedžer nerešpektoval značku a po zrážke auto odhodilo do semafora, jeho spolujazdec nehodu neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru