Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Tínedžer nahlásil bombu v Sečovciach, polícia ho obvinila zo šírenia poplašnej správy
BRATISLAVA 28. decembra (WebNoviny.sk) - V súvislosti s falošným oznamom, že v Supermarkete TESCO v meste Sečovce je uložená bomba, ktorý polícia dostala ešte 5. decembra, obvinil vyšetrovateľ 15-ročného Mareka z okresu Trebišov.
Ako ďalej informuje Policajný zbor SR na sociálnej sieti, ihneď po nahlásení vykonali všetky potrebné bezpečnostné opatrenia, na miesto boli vyslané policajné hliadky aj psovod so služobným psom na vyhľadávanie výbušnín.
"Z objektu boli evakuované všetky osoby a bola vykonaná pyrotechnická prehliadka s negatívnym výsledkom," uvádza polícia. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trebišove v tejto súvislosti Mareka obvinil z prečinu šírenia poplašnej správy.
Viac k témam: bomba, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Tínedžer nahlásil bombu v Sečovciach, polícia ho obvinila zo šírenia poplašnej správy © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk