Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Sulík bude brániť seba aj SaS, odmieta nepravdivé informácie na sociálnych sieťach o odvolaní Matoviča či rokovaní so Sujom
9.8.2022 (Webnoviny.sk) - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) a jej predseda Richard Sulík sa ohradzujú voči nepravdivým informáciám, ktoré sa šíria na sociálnych sieťach. Strana tvrdí, že klamlivé informácie šíria i niektorí poslanci Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR). V tlačovej správe o tom informoval hovorca SaS Ondrej Šprlák.
„Som pripravený brániť seba a stranu SaS, pretože niektoré nezmysly, ktoré sa o mne šíria, prekračujú všetky medze. Jedným z nich sú aj klamstvá Tomáša Tarabu (Život), ktorý tvrdí, že telefonujem opozičným poslancom, aby bol odvolaný líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič. Rovnako to platí aj pri absurdnom klamstve o tom, že som rokoval s Miroslavom Sujom (Republika), či o klamstve, že som prehováral Eduarda Hegera (OĽaNO) na predčasné voľby," uviedol Sulík.
Ten je presvedčený, že na šírení klamlivých informácií sa podieľajú fašisti a cieľom je uškodiť strane SaS, aby stiahla svoju požiadavku o odchode predsedu OĽaNO z vlády. Sulík doplnil, že ak nie je OĽaNO ochotné obetovať jeden post pre človeka v záujme Slovenska, ministri za SaS podajú na konci augusta demisiu aj bez vymýšľania akýchkoľvek klamstiev.
Viac k témam: Klamstvo
Zdroj: Webnoviny.sk - Sulík bude brániť seba aj SaS, odmieta nepravdivé informácie na sociálnych sieťach o odvolaní Matoviča či rokovaní so Sujom © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov