Nedeľa, 17. február 2019
Slnečno  0,1 °C
Mimoriadne správy

Sudca vzal do väzby Tatianu, ktorá bodla svojho druha

 Webnoviny   9. august 2018  102
Sudca vzal do väzby Tatianu, ktorá bodla svojho druha

MICHALOVCE 9. augusta (WebNoviny.sk) - Prokurátor Okresnej prokuratúry Michalovce podal návrh na vzatie Tatiany V. zo Závadky (okres Michalovce), ktorá je stíhaná za zločin ublíženia na zdraví, do väzby.

Odporúčame:
Vedúca odboru na Okresnom úrade v Bratislave je obvinená z korupcie, sudca ju vzal do väzby

Ako agentúru SITA informoval hovorca Krajskej prokuratúry v Košiciach Milan Filičko, žena v nedeľu 5. augusta zhruba o 18:00 v rodinnom dome v Sobranciach po predchádzajúcej hádke raz bodla kuchynským nožom do chrbta svojho druha Martina C. Spôsobila mu tým poranenie pľúc s následným hemoralgickým šokom. Toto zranenie si vyžiada liečenie minimálne 60 dní.

Odporúčame:
Muža odsúdili za výrobu pervitínu na sedem rokov nepodmienečne, nariadili mu aj liečenie

“Prokurátor odôvodnil svoj návrh na vzatie ženy do väzby obavou, že obvinená môže pokračovať v trestnej činnosti. Sudca okresného súdu dnes vyhovel návrhu prokurátora a vzal Tatianu V. do väzby. Proti uzneseniu o vzatí do väzby obvinená sťažnosť nepodala,“ uviedol Filičko. V prípade uznania viny hrozí obvinenej trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.

Viac k témam: nôž, väzba, žena
Zdroj: Webnoviny.sk - Sudca vzal do väzby Tatianu, ktorá bodla svojho druha © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.