Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Strechu budovy v Rači zachvátil požiar, príčinou môže byť aj manipulácia s otvoreným ohňom (foto)
Webnoviny 15. apríl 2022 508
15.4.2022 (Webnoviny.sk) - Požiar opustenej budovy v bratislavskej mestskej časti Rača zdolávalo dokopy 23 profesionálnych hasičov na siedmich kusoch techniky, a tiež päť členov dobrovoľníckeho hasičského zboru častí Ružinov a Podunajské Biskupice s dvomi kusmi techniky.
Štefan Koči z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave uviedol, že na mieste bola jedna zranená osoba s popáleninami. Dodal, že následkom požiaru nezistenému majiteľovi nevznikla žiadna priama materiálna škoda.
Príčina požiaru je v štádiu zisťovania, no manipulácia s otvoreným ohňom nie je vylúčená. Požiar, ktorý zachvátil strechu opustenej budovy, ohlásili hasičom dnes v noci. Hasiči prišli na miesto pred 1:00.
Viac k témam: Hasiči, Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Strechu budovy v Rači zachvátil požiar, príčinou môže byť aj manipulácia s otvoreným ohňom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická