Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Špecializovaný trestný súd v Pezinku evakuovali. V rovnakej budove sídli aj Lipšicov úrad
Webnoviny 2. február 2023 524
2.2.2023 (Webnoviny.sk) - Budovu Špecializovaného trestného súdu v Pezinku, v ktorej sídli aj Úrad špeciálnej prokuratúry, evakuovali pre nahlásenú bombu. Na mieste sú momentálne policajné zložky.
Okrem zamestnancov museli príslušníci Zboru väzenskej a justičnej stráže z budovy odviesť aj dvojicu obžalovaných, ktorí čelili procesu pre vraždu spájanú s podsvetím na južnom Slovensku. Súd musel pojednávanie prerušiť.
Viac k témam: Bomba
Zdroj: Webnoviny.sk - Špecializovaný trestný súd v Pezinku evakuovali. V rovnakej budove sídli aj Lipšicov úrad © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile