Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Slovensko nie je nefunkčná diera, reaguje Danko na zatknutie podozrivých z vraždy a oceňuje kroky polície
Webnoviny 27. september 2018 638
BRATISLAVA 27. septembra (WebNoviny.sk) - Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko oceňuje kroky polície pri dolapení podozrivých z vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a archeologičky Martiny Kušnírovej.
Odporúčame:
Aktualizované: NAKA zatkla podozrivých z vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice
Danko tak reaguje v tlačovej správe, ktorú agentúre SITA poskytol jeho hovorca Tomáš Kostelník. „ Aj postup polície pri tomto ohavnom prípade ukazuje, že Slovensko nie je nefunkčná diera. Verím, že sa polícii podarilo zadržať skutočných vykonávateľov popravy a rovnako vypátra aj objednávateľov vraždy,“ povedal Danko na margo dnešného zadržania ôsmich podozrivých v Kolárove.
Odporúčame:
Polícia zverejnila fotografie zo zásahu, pri ktorom zatkli podozrivých z vraždy Kuciaka
Viac k témam: Andrej Danko, Ján Kuciak, Martina Kušnírová, NAKA Národná kriminálna agentúra
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovensko nie je nefunkčná diera, reaguje Danko na zatknutie podozrivých z vraždy a oceňuje kroky polície © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete