Štvrtok, 22. október 2020
Slnečno  8,8 °C
Mimoriadne správy

Senec začal s realizáciou projektu Stanica Bike and Ride pri železničnej stanici (foto)

 Webnoviny  26. september 2020  39
Senec začal s realizáciou projektu Stanica Bike and Ride pri železničnej stanici (foto)

26.9.2020 (Webnoviny.sk) - Senec začal s realizáciou projektu Stanica Bike and Ride pri železničnej stanici. Mesto o spustení prác informuje na sociálnej sieti. Projekt v hodnote 166-tisíc eur je spolufinancovaný z grantu Ministerstva dopravy a výstavby SR vo výške 158-tisíc eur.

"Odstavná plocha pre bicykle na Železničnej ulici je od 23. septembra ohradeným staveniskom. Dočasné náhradné stojany sú umiestnené na opačnej strane brány Slnečných jazier pri železničnej stanici," uvádza mesto.

V rámci projektu vybudujú bezpečné uzamykateľné stojiská, v ktorých bude možné uložiť až 84 bicyklov. "Realizácia bude trvať približne tri mesiace, preto prosíme o trpezlivosť," dodáva mesto.

Viac k témam: Stanica Bike and Ride, železničná stanica
Zdroj: Webnoviny.sk - Senec začal s realizáciou projektu Stanica Bike and Ride pri železničnej stanici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.