Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Remišová sa údajne nebráni mimoriadnemu snemu Za ľudí, ale Kolíkovej sa jeseň zdá byť ďaleko
Webnoviny 3. jún 2021 604
3.6.2021 (Webnoviny.sk) - Predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová sa nebráni mimoriadnemu snemu strany. Vo štvrtkovej relácii Rádia Expres Braňo Závodský naživo to povedal štátny tajomník ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Dušan Velič (Za ľudí) s tým, že snem by mohol byť na jeseň.
Podľa jeho slov by chceli v septembri rozbehnúť vnútrostranícku diskusiu, aby vedeli, čo hovoria regióny. Na snem by sa chceli pripraviť v októbri. Tvrdí, že na sneme už nie je miesto na veľké diskusie. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) uviedla, že snem by mal byť najneskôr v auguste. „Keď sa bavíme o novembri, tak je to o polroka," podotkla.
Viac k témam: politická kríza, snem strany
Zdroj: Webnoviny.sk - Remišová sa údajne nebráni mimoriadnemu snemu Za ľudí, ale Kolíkovej sa jeseň zdá byť ďaleko © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru