Pondelok, 9. december 2019
Oblačno  1,1 °C
Mimoriadne správy

Rekreačné poukazy pre firmy prinášajú ovocie, podľa Danka oživili cestovný ruch na Slovensku

 Webnoviny   7. august 2019  37
Rekreačné poukazy pre firmy prinášajú ovocie, podľa Danka oživili cestovný ruch na Slovensku

7.8.2019 (Webnoviny.sk) - Rekreačné poukazy pre firmy podľa predsedu Národnej rady SR Andreja Danka prinášajú svoje ovocie. Skonštatoval to po pol roku od ich zavedenia do praxe počas tlačovej konferencie po stretnutí s predstaviteľmi cestovného ruchu na Slovensku v Starej Lesnej.

Rekreačné poukazy podľa Danka oživili cestovných ruch a počet slovenských turistov v ubytovacích zariadeniach rastie každý mesiac v priemere o 10 až 15 percent.

Danko prišiel do tatranského regiónu, aby sa osobne konfrontoval s tým, či je dobré pokračovať v avizovanom pláne zaviesť aj rekreačné poukazy pre firmy s menším počtom zamestnancov ako je 49.

Predseda národnej rady zároveň pripomenul svoju ambíciu vybudovať samostatné ministerstvo cestovného ruchu a športu, ktoré by malo vzniknúť v najbližších rokoch.

SPRÁVU BUDEME AKTUALIZOVAŤ

Viac k témam: rekreačné poukazy
Zdroj: Webnoviny.sk - Rekreačné poukazy pre firmy prinášajú ovocie, podľa Danka oživili cestovný ruch na Slovensku © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.