Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Rebríček dôveryhodnosti členov vlády vedie Krajniak, Heger je mimo prvej trojky a najmenej ľudí verí Matovičovi
20.11.2022 (Webnoviny.sk) - Najdôveryhodnejším členom vlády je Milan Krajniak (Sme rodina). Ministrovi práce, sociálnych vecí a rodiny dôveruje 31 percent respondentov. Vyplýva to z prieskumu agentúry FOCUS pre TV Markíza.
Na druhom mieste sa umiestnil minister dopravy Andrej Doležal, tretí skončil šéf rezortu zdravotníctva Vladimír Lengvarský. Predseda vlády Eduard Heger skončil štvrtý, dôveru mu vyjadrilo 26 percent účastníkov prieskumu. Na poslednom mieste sa umiestnil minister financií Igor Matovič, ktorému dôveruje 11 percent opýtaných. Druhá od konca skončila Veronika Remišová (Za ľudí), ktorá riadi Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR.
Prieskum agentúra uskutočnila v dňoch 2. až 8. novembra, na vzorke 1017 respondentov.
Viac k témam: najdôveryhodnejší člen vlády, Prieskum
Zdroj: Webnoviny.sk - Rebríček dôveryhodnosti členov vlády vedie Krajniak, Heger je mimo prvej trojky a najmenej ľudí verí Matovičovi © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO