Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Raši nepočul o tom, že by mal Pellegrini odísť zo strany Smer-SD a vyjadril sa aj ku Kalavskej
21.8.2019 (Webnoviny.sk) - Podpredseda Smeru Richard Raši nepočul o tom, že by mal premiér Peter Pellegrini odísť zo Smeru. Povedal to pred stredajším rokovaním vlády. „O tejto debate som nepočul,“ povedal Raši a dodal, že neočakáva ani to, že by odišla ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská.
Ministerka sa totiž rozhodla, že legislatívny návrh k stratifikácii nemocníc na rokovanie vlády nepredloží ako návrh ústavného zákona. Bola to požiadavka predsedu Smeru Roberta Fica.
Trend na svojom webe v utorok priniesol informáciu, že Peter Pellegrini je na 80 percent rozhodnutý, že Smer opustí a bude pokračovať v politike bez Roberta Fica.
Informácie webového portálu poskytli viacerí členovia najsilnejšej vládnej strany. Kameňom úrazu je v tejto chvíli obsadenie kandidátky Smeru do ďalších volieb, kde sa predstavy premiéra a predsedu strany zásadne rozchádzajú. Na tejto otázke by sa Smer mohol rozštiepiť.
Viac k témam: minister zdravotníctva SR, premiér Slovenskej republiky, vicepremiér pre informatizáciu
Zdroj: Webnoviny.sk - Raši nepočul o tom, že by mal Pellegrini odísť zo strany Smer-SD a vyjadril sa aj ku Kalavskej © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera