Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
1.1.2023 (Webnoviny.sk) - Prvým novorodeniatkom v roku 2023 narodeným v žilinskej Fakultnej nemocnici s poliklinikou je malá Diana Alexandra. O 1:20 ju priviedla na svet mamička Patrícia zo Žiliny. Informovala o tom hovorkyňa nemocnice Lenka Záteková.
„Dievčatko sa narodilo sekciou, pretože sa na svet vypýtala predčasne už v 34. týždni tehotnosti s mierami 2 240 gramov a 46 centimetrov," priblížila prvý tohtoročný pôrod v žilinskej nemocnici Záteková.
Viac k témam: Novorodenec
Zdroj: Webnoviny.sk - Prvé bábätko roku 2023 sa narodilo v Žiline © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov