Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
- Streľba na pláži Bondi v Sydney si vyžiadala desať mŕtvych – VIDEO, FOTO
Pri Trnave sa čelne zrazili dve autá, zasahovali aj leteckí záchranári
BRATISLAVA/TRNAVA 16. októbra (WebNoviny.sk) - Leteckí záchranári zasahovali pri nehode, ktorá sa stala ráno pri Trnave smerom na Bučany. Čelne sa tu zrazili dve osobné autá.
Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa ATE Zuzana Hopjaková, posádka leteckých záchranárov si prevzala od rýchlej lekárskej pomoci do svojej starostlivosti najťažšie zraneného pacienta s poranením oboch dolných končatín, hornej končatiny a ďalšími povrchovými poraneniami hlavy.
V stabilizovanom stave 26-ročného pacienta previezli do nemocnice.
Viac k témam: ATE Air - Transport Europe, nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Pri Trnave sa čelne zrazili dve autá, zasahovali aj leteckí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Lacné kanvice z online trhovísk lákajú svojou cenou, ale predstavujú technické aj zdravotné riziko