Nedeľa, 13. apríl 2025
Mimoriadne správy
Pri tragickej dopravnej nehode na diaľnici D1 prišiel o život 59-ročný muž (foto)

18.3.2024 (SITA.sk) - Život 59-ročného muža z regiónu Horné Považie si dnes vyžiadala dopravná nehoda na diaľnici D1 medzi Popradom a Levočou.
Ako pre agentúru SITA uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, muž krátko po 12:00 s autom počas jazdy z doposiaľ neznámej príčiny narazil do betónového piliera mosta. Na mieste zraneniam podľahol.
Poverený príslušník bude skúmať presnú príčinu a okolnosti vzniku dopravnej nehody, začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.
Viac k témam: Diaľnica D1, prešovská krajská policajná hovorkyňa, Tragická dopravná nehoda, Trestné stíhanie
Zdroj: SITA.sk - Pri tragickej dopravnej nehode na diaľnici D1 prišiel o život 59-ročný muž (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.