Utorok, 22. apríl 2025
Slnečno  18,4 °C
Mimoriadne správy

Pri Nižnej Boci došlo k vážnej nehode, na mieste zasahujú policajti aj vrtuľník

 Webnoviny  29. december 2024  118  0
Pri Nižnej Boci došlo k vážnej nehode, na mieste zasahujú policajti aj vrtuľník

29.12.2024 (SITA.sk) - Polícia zasahuje pri vážnej dopravnej nehode pri Nižnej Boci (okres Liptovský Mikuláš) na ceste I/72.

Ako informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline na sociálnej sieti, na mieste sú všetky záchranné zložky, vrátane vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

„Žiadame všetkých vodičov o rešpektovanie pokynov policajtov zasahujúcich na mieste nehody," apeluje polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Dopravná nehoda, Polícia
Zdroj: SITA.sk - Pri Nižnej Boci došlo k vážnej nehode, na mieste zasahujú policajti aj vrtuľník © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.